izmir raf
0(541) 264-3553

Çalışma Saatlerimiz 08:00-18:00

izmir çelik raf
bilgi@zirveraf.com

Mail Adresimiz

Hakkımızda

Hakkımızda

Yılların tecrübesini çelik raf ve profil sanayi alanında gösteren Zirve Raf, kurulduğu yıllardan bu yana aynı heyecanla müşterilerine başarılı çalışmalar sunmaktadır. Sektörde kurulduğu 1976 yılından bu yana Zirve Portatif Çelik Raf ve Profil Sanayi olarak müşterilerine; raf sistemleri, çelik raf sistemleri üretiminde ve uygulanmasına çözümler sunmaktadır. İzmir'de kurulan ve çalışmalar yürütmekte olan firmamız; müşterilerine her zaman en iyi hizmet ve kaliteli ürün ulaştırma ilkesiyle hareket etmektedir. Deneyim ve tecrübemizi müşteri ihtiyaçlarına yönelik olarak ürettiğimiz sağlam ve kaliteli ürünlerde de görebilirsiniz. Gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmalar, Zirve Raf güvenirliliğini göstermektedir.

Zirve Portatif Çelik Raf ve Profil Sanayi ürün seçenekleri arasında; çelik raf sistemleri, market rafları, market kasaları, hafif hizmet rafları, personel dolapları, market arabası ve sepetleri bulunmaktadır. İşletmesinde bu ürünlere ihtiyacı olan ve eksiksiz bir çözüm isteyenlere, en doğru hizmeti ve kaliteli ürünleri ulaştırıyoruz. Ürünlerinizi ister mağaza ya da market gibi alanlarda müşterilerinizin beğenisine açmak, isterseniz de depolama alanında düzenli saklamak istiyorsanız raf sistemleri konusunda en iyi desteği üretimden montaja kadar sunmaktayız. Uzman ekibimiz ihtiyaçlarınız belirliyor, kurulum yapılacak alanı inceliyor, uygun projelendirme yapıyor ve ihtiyacınıza en uygun gelecek çözüme ulaşmanıza destek oluyor. Zirve Raf ile uzun süreli kullanıma sahip raf sistemlerine ulaşmanız zor olmuyor.

Market raf sistemleri yanında, market alanlarında ihtiyaç duyulan ekipmanları da sizler için hazırlıyoruz. Market arabası, sepetler, market kasaları bu ürünler arasında yer alıyor. Zirve Raf ile market müşterilerinize daha konforlu bir alışveriş imkânı sağlayabilirsiniz. Alanın en iyi biçimde kullanılmasına imkân verecek biçimde market rafları ve market kasaları yerleşimi gerçekleştirilir. Zirve Raf kaliteli sac kullanımıyla üretilen Zirve Raf ürünleriyle, uzun yıllar ihtiyaca cevap verecek çalışma alanları oluşturabilirsiniz.

Hemen her sektörün ihtiyacı olan raf sistemlerinde uzman olan firmamız, kaliteden raf sistemlerinin kurulumuna kadar müşterilere olan desteğini sürdürmektedir. Depolama ya da arşiv amaçlı kullanacağınız hafif hizmet rafları konusunda da bu özeni görebilirsiniz. Kaliteli ürün ve boya kullanımı ile ömürlük bir raf sistemi, depo ya da arşivinizde de oluşturulacaktır. Kullanım alanına bağlı olarak üretilecek olan bu raf sistemleri; işlevsel yapısı, ihtiyaca göre raf aralıklarını ayarlanması ve ekonomik olması ile müşteriler tarafından oldukça sık tercih edilmektedir. Uygun fiyatları kaliteden ödün vermeden her ürünü için uygulayan firmamız, çoğu işletmenin raf sistemlerini uzun süre kullanabilecekleri biçimde yapılandırmaktadır.

 İzmir ve çevresinde yarım asıra yaklaşan tecrübesiyle uzman bir firma arayışınız varsa, Zirve Portatif Çelik Raf ve Profil Sanayi olarak her zaman en hızlı ve eksiksiz desteği sunmaya hazırız. Market rafından market arabalarına, çelik raf sistemlerinden personel dolaplarına kadar size sunacağımız çözümlerin uzun süreli kullanıma imkân vereceğini unutmamalısınız. Zirve Raf ile kullanım alanına bağlı olarak özel üretim ürünler de hazırlamaktayız.

 

İzmir Raf